Düzce İkinci El Makina Alım Satım Hizmetleri

Kapusuzlar makina sıfır ve ikinci el makina alım, satım ve kurulum hizmetleri vermektedir. Malatya’da bulunan firmamızdan tüm Türkiye’ye ve yurt dışına makina satışımız mevcuttur. 2. El makinalarınızın değerinde alımını yapıyoruz. Satmak istediğiniz makinanın bilgilerini ve resimlerini makina alım sayfasındaki form aracılığı ile bize ulaştırabilirsiniz. Makinalarınızın kurulumu ve nakliyesi ile ilgili çözüm ortaklarımız ile hizmet vermekteyiz. Telefonlarımızdan bize ulaşarak nakliye ve kurulum hakkında bilgi alabilirsiniz.

Düzce 2. El Makina

Düzce ili ve tüm ilçelerine ikinci el makina satış hizmetimiz mevcuttur. Abkant Presler, Borverk Tezgahları, Cnc Tezgahları, Eksantrik Presler, Giyotin Makaslar, Hidrolik Presler, Kalıpçı Freze Tezgahları, Kaynak Makinaları, Punta Kaynak Makinaları, Kompresörler, Matkap Tezgahları, Planya Tezgahları, Torna Tezgahları, Universal Freze Tezgahları ve birçok makina çeşidinde alım satım hizmetleri vermekteyiz.

Nakliye ve kurulum konusunda çözüm ortaklarımız ile yardımcı olmaktayız. İkinci el ve sıfır makinalar için bize ulaşabilirsiniz. Düzce’de ikinci el makinalar için Akçakoca, Cumayeri, Çilimli, Gölyaka, Gümüşova, Kaynaşlı, Merkez ve Yığılca bölgelerine hizmet vermekteyiz.